O nás

Pekáreň Letia

SPOZNAJTE NÁS 

Sme malá remeselná pekáreň v srdci Hanušoviec, v ktorej každý deň ručne vyrábame čerstvé chleby a rôzne druhy pečiva z tých najkvalitnejších surovín. Myšlienka pekárne vznikla zo záľuby v pečení a kváskovaní našej hlavnej pekárky Tinky.

Už počas materskej dovolenky piekla pre svojich najbližších domáce chlebíky a sladké dobroty a keďže sa snažila dopriať len to najlepšie a najkvalitnejšie pre svoje ratolesti, kváskovala každý deň, až jej to prirástlo k srdcu natoľko, že sa rozhodla otvoriť vlastnú pekáreň a pokračovať v pečení vo väčšom. V dnešnej dobe si človek uvedomuje aké je zdravie nenahraditeľné a preto túto myšlienku zdravého pečenia chcela dopriať aj ostatným.

Pekáreň Letia - Spoznajte nás

Všetko pečieme

S LÁSKOU

Preto spolu s manželom, ktorý ju v tom podporoval od samotného začiatku, vytvorili projekt malej rodinnej pekárne, založenej na poctivom ručnom vyrábaní chlebíkov, tradičnom kváskovaní a vytváraní sladkých pečív bez pridaných konzervantov, Éčok, vhodných aj pre tých najmenších.

Tak ako lásku k rodine a najbližším, aj lásku ku kváskovaniu a pečeniu sa každý deň naše pekárky snažia preniesť do pečiva a chlebíkov, ktoré od skorého rána rozvoniavajú centrom Hanušoviec. Radi experimentujeme, skúšame a vymýšľame stále nové produkty, pretože nás to baví a radi dávame zákazníkom možnosť vyskúšať nové veci, na ktoré ešte nie sú v týchto končinách zvyknutí.

Zažite pohodu

S NAŠIM PEČIVOM

Tešíme sa ako pozitívne ľudia zo širokého okolia vnímajú našu pekáreň, a radi sa prídu pozrieť čo všetko im vieme ponúknuť a veríme že od nás odchádzajú len s dobrým pocitom a úsmevom na tvári.

Ponúkame aj možnosť prísť si vychutnať kvalitnú taliansku kávu, snažíme sa podporovať aj lokálnych výrobcov, preto sme zriadili regálik so zdravou výživou a pre najmenších sme vytvorili miestečko – detský kútik, kde sa môžu prísť zahrať a mamičky si môžu dopriať chvíľku pre seba a vychutnať si osviežujúci drink. Počas slnečných dní si môžu zákazníci prísť vychutnať svoje obľúbené nápoje a koláčiky na novootvorenú terasu, popri ktorej je možnosť parkovania pre auta ale aj pre bicykle a kolobežky.

Pekáreň Letia - Zažite pohodu s našim pečivom
 

Chcete vedieť viac?

Neváhajte a kontaktujte nás. Radi vám odpovieme na všetky vaše otázky.

© 2024 Všetky práva vyhradené pre Pekáreň Letia, s.r.o.
Select your privacy settings to continue. Please read our privacy policy and cookie policy for more information.